Mat Klinik Whatsapp İletişim

P-Shot

P-Shot

P-Shot


Penisin sertleşme bozukluklarında ( erektil disfonksiyon) kullanılan birçok yöntem vardır. Bunlar ilaç tedavileri, şok dalga tedavisi, P-shot, penis protezleri vb olarak sayılabilir. Ameliyatsız bir tedavi olan P-Shot tedavisi mutluluk aşısı olarakta bilinmektedir. Sertleşme Problemi tedavi seçenekleri içerisinde en tatmin edici sonuçlar P-Shot ile alınmaktadır.
P-shot tedavisinin kullanımı son birkaç yılda artmış ve yapılan çalışmalarca etkinliği kanıtlanmıştır.
P-Shot tedavisinde peniste kanlanma ve oksijenlenme artmaktadır. Doku ve damar yapısında gelişme ve yenilenme sağlayarak etki gösterir. Bu sayede penisin hassasiyeti artar, ereksiyon kapasitesi yükselir ve boyutta (kalınlık ve uzunluk) artış sağlanabilir.
Yapılan çalışmalarda 2 seans P-Shot tedavisi ile %70 oranında etkinlik sağlanmaktadır (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33906807/
)


Priapus shot(P-Shot) tedavisinde kişiden kendi kanı özel tüpler içerisine alınarak santrifuj işleminden geçirilerek hazırlanır. Hazırlanan materyal aktive edilir ve peniste özel noktalara enjekte edilerek verilmektedir. Elde edilen materyal kişinin kendi kanından elde edildiği için herhangi bir yan etki yada alerji gelişmesi söz konusu değildir.Uygulama yaklaşık 30 dk sürmektedir. Çok ince enjektör kullanılması ve lokal anestezik krem uygulaması ile ağrı duyusu olmamaktadır. 
Uygulama sonrası kişi günlük yaşantısına dönebilmektedir.

 

P-SHOT ANKARA TEDAVİSİ KAÇ SEANS UYGULANIR?

P-Shot mutluluk aşısı tedavisi 3 hafta arayla toplam 3 seans yapılır. Kişinin ihtiyacına göre seans sayısı artabilmektedir. 3-6 ay arayla tedavinin tekrarı etki süresini artırabilmektedir.
 
P-SHOT TEDAVİSİ NE ZAMAN ETKİ GÖSTERİR?

Tam bir zaman verilememekle birlikte ortalama 3-4 hafta içerisinde etkinliği başlamaktadır. Güzel ve etkili bir sonuç almak için tedavinin tamamlanması ve uyum çok önemlidir.
 
P-SHOT TEDAVİSİNİN OLUMLU ETKİLERİ NELERDİR?

Boşalma süresinde kontrol ve uzama
Duyarlılığın ve cinsel ilişkiden alınan zevkin artması
Kan akışının artması ve damarsal yenilenme ile daha güçlü ereksiyon(sertleşme)
Cinsel performansın artmasıyla kişide özgüven artışı
Peynorie (penis eğriliği) de düzelme

 

P-SHOT TEDAVİSİ KİMLERE UYGULANMAZ?

Aktif kanser hastaları
Kanama diyatezi olan hastalar(pıhtılaşma bozukluğu)


P-SHOT TEDAVİSİ ANKARA

Sertleşme sorunu tedavi Ankara Keçiörende bulunan kliniğimizde olabilirsiniz. Sertleşme sorunu fiyat 2022, yapan hekim ve kliniğe göre farklılık göstermektedir. Sertleşme sorunu fiyat bilgisini bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz. P-shot Ankara Fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Erektil disfonksiyon tedavisi için P-Shot etkili bir tedavi yöntemidir. Erektil disfonksiyon Ankara da bulunan kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz